Żywienie

Posiłki serwowane w Żłobku:

Śniadanie – 8:00 – 8:25

Obiad (II danie) – 11:00 – 11:25

Obiad (I danie – zupa) – 12:45 – 13:15

Podwieczorek – 14:45 – 15:15

Śniadania i podwieczorki są przygotowywane przez nasze ciocie w placówce Przedszkola Baśniowa Leśniczówka, natomiast obiad dostarczany jest przez firmę cateringową, która posiada doświadczenie w żywieniu dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

Przykładowy jadłospis I

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Śniadanie
08.00 - 08.30
Wędlina, dżem, pieczywo, masło
Śniadanie
08.00 - 08.30
Ser żółty, pomidor, bułki, masło
Śniadanie
08.00 - 08.30
Pasztet, ogórek, pieczywo, masło
Śniadanie
08.00 - 08.30
Sałata, wędlina, pieczywo, masło
Śniadanie
08.00 - 08.30
Pasta z ryby, bułki, masło
11.00
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa selerowa
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa brokułowa
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa koperkowa
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa z fasolki
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa pomidorowa z ryżem
12.00
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Leczo, ryż
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Medaliony drobiowe, ziemniaki, buraki
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Gulasz, kluski, warzywa gotowane
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Pieczeń drobiowa, ziemniaki, marchew purre
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Ziemniaki, warzywa gotowane
13.00
14.00
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Owoce
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Jogurt
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Budyń
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Ciastko
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Galaretka owocowa
15.00

Poniedziałek

  • Śniadanie Wędlina, dżem, pieczywo, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa selerowa
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Leczo, ryż
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Owoce
    14.45 - 15.15

Wtorek

  • Śniadanie Ser żółty, pomidor, bułki, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa brokułowa
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Medaliony drobiowe, ziemniaki, buraki
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Jogurt
    14.45 - 15.15

Środa

  • Śniadanie Pasztet, ogórek, pieczywo, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa koperkowa
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Gulasz, kluski, warzywa gotowane
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Budyń
    14.45 - 15.15

Czwartek

  • Śniadanie Sałata, wędlina, pieczywo, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa z fasolki
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Pieczeń drobiowa, ziemniaki, marchew purre
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Ciastko
    14.45 - 15.15

Piątek

  • Śniadanie Pasta z ryby, bułki, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa pomidorowa z ryżem
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Ziemniaki, warzywa gotowane
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Galaretka owocowa
    14.45 - 15.15
No events available!

Przykładowy jadłospis II

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Śniadanie
08.00 - 08.30
Twarożek, miód, bułki, masło
Śniadanie
08.00 - 08.30
Wędlina, ogórek, masło, pieczywo
Śniadanie
08.00 - 08.30
Parówki z szynki, pieczywo, masło
Śniadanie
08.00 - 08.30
Jajko gotowane, wędlina, pieczywo masło
Śniadanie
08.00 - 08.30
Ser żółty, pomidor, pieczywo, masło
11.00
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa warzywna
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa cebulowa z grzankami
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa ogórkowa
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa rosół
Obiad – Zupa
11.00 - 11.30
Zupa kalafiorowa
12.00
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Makaron, sos carbonara, groszek
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Sznycel drobiowy, ziemniaki, marchew gotowana
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Pierogi z owocami
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Kurczak pieczony, ziemniaki, buraki
Obiad – Danie główne
12.45 - 13.15
Kotlet z ryby, ziemniaki, warzywa gotowane
13.00
14.00
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Jogurt
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Bułka z kremem na słodko
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Ciastko
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Kisiel, chrupki
Podwieczorek
14.45 - 15.15
Jogurt
15.00

Poniedziałek

  • Śniadanie Twarożek, miód, bułki, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa warzywna
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Makaron, sos carbonara, groszek
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Jogurt
    14.45 - 15.15

Wtorek

  • Śniadanie Wędlina, ogórek, masło, pieczywo
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa cebulowa z grzankami
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Sznycel drobiowy, ziemniaki, marchew gotowana
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Bułka z kremem na słodko
    14.45 - 15.15

Środa

  • Śniadanie Parówki z szynki, pieczywo, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa ogórkowa
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Pierogi z owocami
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Ciastko
    14.45 - 15.15

Czwartek

  • Śniadanie Jajko gotowane, wędlina, pieczywo masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa rosół
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Kurczak pieczony, ziemniaki, buraki
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Kisiel, chrupki
    14.45 - 15.15

Piątek

  • Śniadanie Ser żółty, pomidor, pieczywo, masło
    08.00 - 08.30
  • Obiad – Zupa Zupa kalafiorowa
    11.00 - 11.30
  • Obiad – Danie główne Kotlet z ryby, ziemniaki, warzywa gotowane
    12.45 - 13.15
  • Podwieczorek Jogurt
    14.45 - 15.15
No events available!